• +90 242 740 00 11
  • info@sidepartners.net

Side Partners  olarak gelişimin ve değişimin kaçınılmaz olduğu bu zamanda personel ve hizmet sektörünün gerektirdiği kalite standartlarına uyum adına göstermiş olduğumuz başarımız ile müşterilerimize çeşitli iş departmanlarda ihtiyaçlara çözüm getirmekteyiz

 Side Partners siz değerli müşterilerimiz için çalışanlarımızla istenilen ve beklenilen çalışma şartlarını oluşturarak gerekli güven, memnuniyet, istikrar ve dürüstlük ortamlarını hazırlamayı bizler için hedef haline getirmiştir. 

Geniş personel sayısına sahip olan en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmetini sunmayı amaç edinmiş Side Partners  ile artık herkesin yabancı personel konusunda kurtarıcısı oldu.

Personel kalitesi, personeli yurtdışından getirme hızı, müşteri memnuniyeti, sipariş verebilme ve takip kolaylığı, operasyonel altyapı gibi kavramları son derece dikkate alan Side Partners , sahip olduğu tüm sorumluluklarının altından rahatlıkla kalkarak en uygun düzeyde hizmet sunuyor.

Sektördeki deneyim ve konusunda kalifiyeli personelimiz ile müşterilerimizin isteklerini önemseyip dikkate aldığımız kadar müşterilerimize en uygun çözümlerin önerilmesinin bilinci içerisindeyiz.

Side Partners  olarak bugün her bir sektörün, bölgenin ve üşterinin gereksinimlerine ve taleplerine uygun yabancı personel çalışanlarımız ile geniş bir ağ kurmuş durumundayız. İşte bu doğrultuda yeni ufuklara hep beraber yelken açalım.

Saygılarımızla,

Side Partners Yönetimi
                                                                                   

REFERANSLARIMIZ

Side Partners uluslararası personel hizmetlermizi değerlendiren otel partnerlerimiz.


Fun & Sun River Resort Belek
Larissa Sultan Beach
Larissa Akman Park 
Larissa Inn Hotel
Larissa Hotel Beldibi
Larissa Phaselis Princess
Larissa Mare Beach
Larissa Vista Hotel
Larissa Beach Club Side
Larissa Holiday Beach Club
Süral Hotel
Süral Saray Hotel
SÜRAL RESORT  HOTEL
Seamelia Beach Resort Hotel & Spa
Seamelia Beach Resort Hotel & Spa
Amelia Beach Resort Hotel & Spa
Vikingen Infinity Resort & Spa
Water Planet Hotel ve Aquapark
CLUB & HOTEL KARABURUN
Bone Club Sunset Hotel & Spa
Larissa Stone Palace Hotel
Larissa Garden Beldibi
Larissa Art Beach
Larissa Club Saphire