• +90 242 740 00 11
  • info@sidepartners.net
Doğru Başvuru ve Kayıt İşlemleri

Doğru Başvuru ve Kayıt İşlemleri

İs arayanlar için online ortamında tüm gerekli güncel CV bilgilerini yükleyebilir, fotoğraflarını ve kısa tanıtım videolarını bildikleri yabancı dilde yükleyebiliyor. İstedikleri zaman mevcut online giriş biligileri ile güncellemelerini yapabiliyorlar. Side Partners online ortamında gerekli inceleme ve değerlendirmelerini yapıyor.

İş verenler kısa bir giriş işleminden sonra sistemde mevcut olan tüm adaylar hakkında özet bir bilgi görüp aralarında CV lerini talep ettiklerini seçebiliyor ve Side Partners sistemden kendilerini bu CV leri ulaştırıyor.

Doğru Hedef Belirleme

Doğru Hedef Belirleme

İş arayanların öncelikle kendileri için doğru ve gerçekçi hedefleri belirlemelerin önerir ve bu aşamada kendilerine yardımcı oluruz. Belirlenen ortak hedefe ulşamak ve doğru seçimleri yapmanız konusunun hassasiyetini bildiğimiz için gereken yönlendirmeleri sizinle birlikte yapıyoruz.

İş verenlerin değerli zamanını en optimumda kullanabilmeleri için kısa bir giriş işleminden sonra iş kolları bazında yapılan kayıt işlemlerini süzerek doğru hedeflerine kısa sürede ulaşabilmektedir. Buradan belirledikleri hedef personellerin özet bilgilerini tıklayarak kendilerinie otomatik olarak seçtikleri adayın CV bilgileri ulaşmakta olup adayların bildikleri yabancı dillerdeki kısa tanıtım videolarına ulaşarak doğru hedeflerini ulaşmalarını sağlamaktayız.

Doğru Sonuçlar

Doğru Sonuçlar

İş arayanların doğru sonuçlara ve doğru iş imkanlarını ulaşmaları birincil hedefimizdir. Bunun için CV bölümündeki girişlerinde tüm belirtilen sorulara doğru yanıt vermeleri birincil koşuldur. Buradaki bilgilerin doğrulu kendilerini doğru iş veren ve iş ile buluşturmamızın temel kaynağıdır.
İş verenle karşılıklı varılan birleşme kararının devamındaki tüm işlemler tarafımızdan yapılmaktadır.

İş verenin iş arayan tarafından sunulan tüm bilgileri, görseli ve videosu daha hızlı ve sağlıklı karar verme süreci için kullanacak olup daha sağlıklı ve hızlı sonuçlara ulaştıracaktır.

 

İŞ KOLLARI

Hizmet sektörünü içeren tüm bölümleri için uluslararası personel tedarik etmekteyiz.

Ön Büro
Ön Büro
Therapist
Therapist
Yeme & İçme
Yeme & İçme
Mutfak
Mutfak
Eğlence
Eğlence
Oda servisi
Oda servisi
Güvenlik
Güvenlik
SPA
SPA
Diğer
Diğer
Teknik
Teknik

NEDEN BİZ?

İş Garantisi

Uçak bileti, havalimanı karşılama ve transfer

Davetiye ve çalışma kartı işlemleri

Çalışma ortamı sigortalı

Lojman ve yemek

Banka hesabına düzenli maaş ödemesi

Danışmanlık Hizmeti

Antalya'da yabancı danışmanlık hizmetleri, yabancılar oturma izni için danışmanlık hizmeti ve yabancı personel ile ilgili tüm profesyonel yönlendirme ve bilgi edinme hizmeti Side Partners tarafından sunulamktadır. Bugüne kadar yüzlerce yabancıya Türkiye'de iş imkanı oluşturmuş ve sektörlerini öncü partnerlerine yabanci personel sağlamıştır.

İkamet işlemleri

Tüm değişik kategorilerdeki ikamet izni çeşitlerinin değişik başvuru şart ve koşulları ile değişik gereklilliklerinin olduğunu lütfen unutmayınız. İkamet izni başvuruları eksik belge ve beyanlar doğrultusunda reddedileceği gibi, bazı ikamet izni çeşitlerine başvuruda bulunabilmek için, başvuru sahibinin uygun vize ile ülkeye giriş yapmış olması şartı aranmaktadır. Tüm bu ve benzeri ayrıntılarla sizin için biz gerken çalışmaları yapıyoruz.

Oturma izinleri

Türkiye’de kalacak yabancılar kanunlar gereği 90 günden fazla kalamazlar ve 90 gün sonra sınır dışı edilirler. Yabancı uyruklu vatandaşların Türkiye’de ikamet edebilmeleri için oturma izni almaları şarttır. Oturma izinleri bulundukları bölgenin İl Emniyet Müdürlüğü Yabancılar Şubesi’nden alınmaktadır. Yabancıların oturma izni alması için bir takım bilgi ve belgeler gereklidir. Tüm bu konularda sizin ilşkemleriniz gerçekleştiriyoruz.

Çalışma izinleri

Türkiye’de çalışmak amacı ile bulunan yabancı uyruklu kişiler, 4817 sayılı yabancıların çalışma izinleri hakkındaki kanun gereği çalışma izni almak zorundadır. 2 Türlü başvuru yolu bulunmaktadır. 1) Yurtiçi Başvurular: Birinci şart “ikamet tezkeresi” yani “oturma izni” alınması zorunludur. 2) Yurtdışı Başvurularında “ikamet tezkeresi” şartı aranmamaktadır. Çalışma İznini özetleyecek olursak ; yabancı bir kişinin herhangi bir kurumda çalışması için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından adına düzenlenen belgeye çalışma izni denir. Bu belgeyi sizler için biz alıyoruz.

HEMEN CV GÖNDER

Hemen CV göndererek siz de bir iş sahibi olabilirsiniz

KAYDOL GİRİŞ YAP

YORUMLAR

Uluslararası Hizmet Sektörü Çözümleri çalışmalarımızla ilgili deneyimlerini paylaşan bazı persoenl ve iş ortaklarımız.