• +90 242 740 00 11
  • info@sidepartners.net

SİZİ DOĞRU PERSONEL İLE BULUŞTURUYORUZ

Personel alımı sürecinde, mevcut geniş kategorilerimizle ve uluslararası ağımız içinden en kısa sürede en etkin personele ulaşma imkanını sunuyoruz.

KAYDOL GİRİŞ YAP

NEDEN BİZ?

Uzman Kadro

Uzman seviyesindeki kadrolu pozisyonlarınız için SİDE PARTNERS' in seçme ve yerleştirme uzmanlığından yararlanarak, zamandan ve giderlerinizden tasarruf edebilir, doğru seçilmiş iş gücüyle uzun soluklu çalışma fırsatı yakalamış olursunuz. Seçme ve yerleştirme alanında, dünyanın en seçkin özel istihdam şirketlerinden biri olarak, özellikle uzman ve orta kademe pozisyonlar için size hizmet veriyoruz.

Seçme ve Yerleştirme

Seçme ve yerleştirme süreçlerinizde, zamanınızı efektif kullanabilmeniz ve amacınıza en uygun iş gücüne ulaşabilmeniz için yanınızdayız. İşe aldığınız personel ile ilişkilerinizin uzun soluklu ve kalıcı olması bizim için en önemli önceliklerden biridir. SİDE PARTNERS 'in kanalıyla işe aldığınız çalışanlar, sizi en iyi şekilde temsil ettiğimiz ve kurum kültürünüze en uygun eşleştirmeyi yaptığımız için sizinle uzun soluklu bir yolculuğa çıkacaklardır.

Özel Ekip

Sizin için özel bir ekip görevlendiriyoruz - Her şirket benzersizdir, bu nedenle sizi tanımayı kendimize iş edindik. Gereksinimlerinize bağlı olarak özel bir işe alım uzmanı veya bir ekip çalışma ortamınızı ziyaret edecek, ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz hakkında bilgi alacak ve en uygun adayları bulmak için sizinle birlikte çalışacaktır.

Her adayı arştırıyoruz

Her adayı araştırıyoruz - İşe alma sürecinde, sadece teknik gereksinimlerinize değil, aynı zamanda size kültürel açıdan da uygun kişileri öne çıkarmak önemlidir. Bu nedenle her adayı titizlikle araştırarak, her bir pozisyon için uygun olup olmadıklarını bütünüyle değerlendiriyoruz.

Tam hedef

Titizlikle yürüttüğümüz seçme ve yerleştirme sürecimiz, mülakatlar, testler ve kapsamlı referans kontrollerinden oluşur. Bu sayede, sadece sizin ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan CV' lerin size sunulması garanti edilerek, yalnızca en uygun adayları görmeniz ve değerli vaktinizden tasarruf etmeniz sağlanır.

İŞ KOLLARI

Hizmet sektörünü içeren tüm bölümleri için uluslararası personel tedarik etmekteyiz.

Ön Büro
Ön Büro
Therapist
Therapist
Yeme & İçme
Yeme & İçme
Mutfak
Mutfak
Eğlence
Eğlence
Oda servisi
Oda servisi
Güvenlik
Güvenlik
SPA
SPA
Diğer
Diğer
Teknik
Teknik

REFERANSLARIMIZ

Side Partners uluslararası personel hizmetlermizi değerlendiren otel partnerlerimiz.


Fun & Sun River Resort Belek
Larissa Sultan Beach
Larissa Akman Park 
Larissa Inn Hotel
Larissa Hotel Beldibi
Larissa Phaselis Princess
Larissa Mare Beach
Larissa Vista Hotel
Larissa Beach Club Side
Larissa Holiday Beach Club
Süral Hotel
Süral Saray Hotel
SÜRAL RESORT  HOTEL
Seamelia Beach Resort Hotel & Spa
Seamelia Beach Resort Hotel & Spa
Amelia Beach Resort Hotel & Spa
Vikingen Infinity Resort & Spa
Water Planet Hotel ve Aquapark
CLUB & HOTEL KARABURUN
Bone Club Sunset Hotel & Spa
Larissa Stone Palace Hotel
Larissa Garden Beldibi
Larissa Art Beach
Larissa Club Saphire